Bio-Techne

Bio-Techne

Bio-Techne ile tanışın

Bio-Techne'in merkezi Minneapolis, Minnesota'dadır ve dünya çapında 34 lokasyonda 3.000'den fazla kişiyi istihdam etmektedir. Yüksek kaliteli arştırma reaktiflerinin, analitik cihazların ve duyarlı diagnostik kitlerin küresel geliştiricisi, üreticisi ve tedarikçisi olan Bio-Techne, 500.000'den fazla üründen oluşan kapsamlı bir kataloğa sahiptir.

1981 yılında R&D Systems olarak kurulan şirket, 2014 yılında adını Bio-Techne olarak değiştirmiştir. Büyümeleri, satın almalar, organik yatırımlar, müşter tabanının çeşitlendirilmesi ve yeni pazarlara açılma yoluyla hızlandırılmıştır. Bio-Techne, 2023 mali yılında 1,1 milyar doların üzerinde net satış gerçekleştirmiştir.

Bio-Techne aşağıdaki markaları içermektedir: ACD, Asuragen, ExosomeDx, Lunaphore, Novus Biologicals, ProteinSimple, R&D Systems ve Tocris Bioscience.Bio-Techne Markalarımız:

R&D SYSTEMS

R&D Systems biyoteknoloji alanına erken girerek çok işlevli sitokin TGF-beta 1'i ticari olarak pazarlayan ilk şirket olmuştur. R&D Systems o zamandan beri yüksek kaliteli proteinlerin geliştiricisi ve üreticisi ve immünoassaylerde dünya lideri ve diğer hücre biyolojisi araçlarının yanı sıra antikorlar, protein array, kök hücre ürünleri, hücre seleksiyonu ve tespit kitleri üreticisi olarak kendini kanıtlamıştır.

R&D Systems web sistesini ziyaret edin.

NOVUS BIOLOGICALS

Novus Biologicals, 1996 yazında niş ve gelişmekte olan araştırma alanlarını desteklemek için antikorları lisanslamak, üretmek ve pazarlamak amacıyla kurulmuştur. Mutfak masasındaki Western blotlardan tam bir laboratuvara ve 200.000'den fazla antikor ve antikorla ilgili ürüne kadar, niş antikor stratejimizden uzun bir yol kat etmişlerdir. Novus dürüstlük, işbirliği ve güçlü ilişkiler üzerine kurulmuştur ve yaşam bilimleri araştırma topluluğunu hızlandırmak için kaliteli araçlar sağlamaya devam etmektedir.

Ayrıntılı Bilgi
TOCRIS

Tocris, yaşam bilimleri araştırmaları için yeni, özel küçük moleküller ve peptitlerin lider tedarikçisidir. Biyolojik süreçleri ve hastalıkları anlamak için deneylerde ve ilk ilaç keşif sürecinin bir parçası olarak kullanılan Tocris yaşam bilimleri reaktifleri arasında reseptör ligandları, iyon kanalı modülatörleri, enzim inhibitörleri, kafesli bileşikler, floresans problar ve tarama kütüphaneleri bulunmaktadır.

Tocris Web sitesini ziyaret edin.