Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Medsantek Laboratuar Malzemelerİ Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., Türkiye’de in-vitro diagnostik ve Araştırma alanında hizmet veren distribütör bir kuruluştur. Şirketimiz, kusursuz hizmet analayışı ve Kendi alanında üstünlüğü kanıtlanmış olan tedarikçileriyle sağlam temelli bir işbirliği içerisinde hizmetini sürdürmektedir.

2000 yıllında kurulan şirketimiz sağlık sektörünün artan ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve bilimdeki gelişmeleri en iyi yüzeyde takip etmek üzere her biri biyoloji ve tıp eğitimi almış uzmanlaşmış bir kadroyla faaliyetini sürdürmektir. Şirketimiz, araştırma çalışmalarına verdiği destek ve yatırım, müşteri memnuniyetinin sağlanması ve zamanında teslimat ile sağlık pazarında saygın bir yer edinmiştir. Türkiye çapındaki üniversite hastanelerinin ve devlet kurumlarının akademik kadroları tarafından özverili çalışmalarımızın takdirle karşılanmasından dolayı gurur duymaktayız.

Bilgi ve deneyimlerimizi teknolojiyle birleştirip kaliteli ürün ve güvenilir hizmet sağlayarak sağlık sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Vizyonumuz

      İnsan sağlığının temeli olan teşhis alanın ülkemizdeki tüm laboratuar ve hastanelere üstün kalitede ürün ve hizmet tedarik etmektir. İthal ettiğimiz ürünleri en doğru ve uygun fiyatlarla araştırmacıların kullanımına sunmak, Türkiye’de hizmet veren tüm ilgili kurumlara ulaşmak, projeleri için tek noktadan etkin ve ekonomik tedarik kaynağı olmak, hızla gelişen araştırma teknikleri ve metotları açısından kullanıcılar için enformasyon kaynağı olmak ve ürünlerimizin satış sonrası hizmetlerini etkin bir biçimde, bizzat kendi teknik personelimiz kanalıyla gerçekleştirmeye devam etmek başlıca hedeflerimiz. Genişleyen Pazar payımızı artırabilmek adına, kararlı ve istikrarlı adımlarla çalışmaya devam etmekteyiz.
Sayın tedarikçi firmalarımızdan değerli müşterilerimize ve Türkiye’nin hemen her yerinde bizi temsil eden bayilerimize kadar olan bir zincir anlayışı içerisinde gelecekte elde edeceğimiz mutlak tüm ortak başarılar için iddiamızı sürdüreceğiz.


Saygılarımızla…
Medsantek Yönetimi